Russian Latvieu
(+371) 27276865
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs!

Piegādes informācija

Piegādes izmaksas Latvijas teritorijā.

Piegāde uz jebkuru Omniva saņemšanas punktu - 3 eur. Vairāk informācijas: www.omniva.lv

Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veicat priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, mēs to nosūtīsim atpakaļ sūtītājam. 

Piegāde uz jebkuru Pasta Stacija saņemšanas punktu - 3 eur. Vairāk informācijas: www.pastastacija.lv

Piegāde uz PastaStaviju punktu ir iespējama tikai gadījumā, ja veicat priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko PastaStaciju punktu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet atvēršanas kodu. Pēc SMS saņemšanas Jums ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā. Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks nosūtīts atpakaļ sūtītājam.

Piegāde uz jebkuru Pickup Paku Bode saņemšanas punktu - 3 eur. Vairāk informācijas: https://www.dpd.com/lv/sakums/pickup_paku_bode/sanemsana

Piegāde uz DPD PickUp punktu ir iespējama tikai gadījumā, ja veicat priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko PickUp punktu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet atvēršanas kodu. Pēc SMS saņemšanas Jums ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā. Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks nosūtīts atpakaļ sūtītājam.

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru. Lai kurjers varētu Jums piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievienojiet sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. ja būsiet izvēlējies piegādi ar Latvijas pasts kurjeru, taču piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Jums tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru Jūs varēsiet to saņemt sūtījumu paziņojumā norādītajā pasta nodaļā. Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem. 

Ar kurjeru uz mājām vai biroju
 
0-15 kg € 5-12
15 - 30 kg € 8-17
30-50 kg € 11-24
50 - ... € 17-...

Preču saņemšana mūsu veikalā Mixveikals.lv birojā Gogoļa iela 14, Rīgā - bezmaksas.

 

Back to Top